Z przyjemnością informujemy, że Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zostało wybrane jako jeden z szesnastu regionalnych operatorów programu pt. Bardzo Młoda Kultura. Z Narodowego Centrum Kultury otrzymaliśmy na ten cel 800 000 zł.

Dzięki temu projektowi przez trzy lata będziemy wspólnie z partnerami budowali lokalne koalicje i sieci na rzecz edukacji kulturowej.

Szczególnie ważna jest dla nas odpowiedź na pytanie o możliwość współdziałania instytucji kultury, oświaty i sfery pozarządowej. Wspólnie spróbujemy zastanowić się nad barierami, poszukać szans i możliwości, ale przede wszystkim wdrożyć i sfinansować dobre, nowatorskie i skuteczne projekty edukacyjne.

Więcej o projekcie przeczytacie w dziale Bardzo Młoda Kultura. Już dziś zapowiadamy jednak nabór na warsztaty dla przyszłych realizatorów projektów, a wkrótce ogłoszenie o konkursie! Na granty przeznaczyliśmy w tym roku aż 144 tysiące złotych! Odwiedzajcie naszą stronę i profil na FB, o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Font Resize
Contrast